Gijs Papavoine Ett par fåtöljer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIJS PAPAVOINE, 1 par fåtöljer, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder, metallben, höjd ca 85 cm, sitthöjd 45 cm

bruksslitage, enstaka fläckar

699213

2019-11-25