Staffordshire figuriner 5 st

Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st
Staffordshire figuriner 5 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 5 st, 1800-/1900-tal, Staffordshire, bemålat flintgods, höjd ca 10-30 cm

nagg, avslag, tillverkningssprickor

699221

2019-11-25