Armand Marseille babydocka
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMAND MARSEILLE BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, huvudet märkt "AM, Germany, 351 4 1/2", insatta blå blundögon, öppen mun med två tänder, bemålat och skulpterat hår, femdelad babykropp i massa, längd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ett armfäste med mindre skada
699247
2019-11-24