Käthe Kruse pojkdocka

Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka
Käthe Kruse pojkdocka

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄTHE KRUSE POJKDOCKA, 1950/60-tal, modell T40, helt i celluloid, målade anletsdrag, blond peruk, klädd i tyrolerkläder, längd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

699253

2019-11-24