Stenyxa

Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa
Stenyxa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENYXA, slipad grå flinta, i träskaft, längd ca 55 cm

PROVENIENS: Roland Svensson (1910-2003)

Nagg

699258

2019-11-08