Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, kandelabrar, 1 par, 1927, tenn, möjligen formgivna av Josef Frank, för 5 ljus vardera, höjd 17, längd 37 cm
Lagningar, gravyr, bucklor
699261
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här