Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan, alm, svärtat trä, delvis förgyllt, höjd 75, 70x57, total längd 114 cm

Fanérskador

699279

2019-11-07