Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Badare I", signerad Ulf Gripenholm, EA-upplaga, numrerad XIII/XV (13/15), färglitografi, ca 76x88 cm
699294
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här