Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Badare I", signerad Ulf Gripenholm, EA-upplaga, numrerad XIII/XV (13/15), färglitografi, ca 76x88 cm

699294

2019-11-08