Yngve Svedlund oljemålning

Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE SVEDLUND (född 1925): St. Jakobs Kyrka, Stockholm, signerad och daterad Yngve Svedlund -83, olja på duk, ca 60x60 cm

699295

2019-11-08