Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): "Oval bird", signerad Max Papart, numrerad 77/135, färlitografi, mått ca 62x48,5
Ej examinerad ur ram
699297
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här