Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): ´´Skuta vid hven´´, signerad Rudberg, olja på duk, mått ca 54x82 cm
699298
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här