Gustav Rudberg olja på duk

Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): ´´Skuta vid hven´´, signerad Rudberg, olja på duk, mått ca 54x82 cm

699298

2019-11-08