Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALFRED THÖRNE (1850-1916): Motiv med park vid vatten, signerad Alfr Thörne, olja på duk, mått ca 130x80 cm
Mindre färgbortfall
699299
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här