Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Motiv med park vid vatten, signerad Alfr Thörne, olja på duk, mått ca 130x80 cm

Mindre färgbortfall

699299

2019-11-08