Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Åström NYC 90, numrerad 42/44, färglitografi, mått ca 76x57 cm
Ej examinerad ur ram
699304
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här