Peter Åström

Peter Åström
Peter Åström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Åström NYC 90, numrerad 42/44, färglitografi, mått ca 76x57 cm

Ej examinerad ur ram

699304

2019-11-08