Erik Hallström oljemålning

Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Timmerarbetare", signerad samt daterad 55, olja på pannå, mått ca 50x65 cm

699308

2019-11-09