Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): "Novembersol, Drottningholm", signerad och daterad M Carlstedt a tergo daterad -1992, olja på pannå, 81x100 cm
699309
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här