Margareta Carlstedt

Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): "Novembersol, Drottningholm", signerad och daterad M Carlstedt a tergo daterad -1992, olja på pannå, 81x100 cm

699309

2019-11-09