Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS LINDBERG (född 1928):"Morgonen när hösten kom", signerad Hans Lindberg samt a tergo daterad 85 olja på pannåm mått ca 50x61 cm
699310
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här