Hans Lindberg. två oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS LINDBERG (född 1928):"Morgonen när hösten kom", signerad Hans Lindberg samt a tergo daterad 85 olja på pannåm mått ca 50x61 cm

699310

2019-11-09