Pokal Böhmen 1700-tal

Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal
Pokal Böhmen 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POKAL, 1700-talets första hälft/mitt, Böhmen, balusterformat ben med skärslipning, plan fot med graverad lagerranka, lätt ovoid cuppa med rikligt slipad och graverad dekor i form av festonger och kulor, höjd ca 15 cm

699314

2019-11-07