halvmånebord

halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord
halvmånebord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMÅNEBORD, 1 par, 1800-talets slut, björk, svarvade ben, på hjultrissor, höjd ca 77, diameter 119 cm

Bruks och åldersslitage

699321

2019-11-09