David Ericsson stol för Gärsnäs

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ERICSSON, "Petite", stol, formgiven 2018, för Gärsnäs, tillverkad i svartbetsat Bokträ med formpressad sittram och ryggbricka och en fanerad sits sitthöjd ca 45 cm

Obetydligt slitage

699332

2019-11-09