Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 182 cm
Skador: Smärre slitage

699377

2019-11-09