Golvlampa M.A.E
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, M.A.E, Eskilstuna, stomme i mässing, ställbar arm och höjd, höjd ca 135 cm
Smärre slitage, lampskärm smärre repor/bortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
699387
2019-11-09