Golvlampa M.A.E

Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E
Golvlampa M.A.E

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, M.A.E, Eskilstuna, stomme i mässing, ställbar arm och höjd, höjd ca 135 cm

Smärre slitage, lampskärm smärre repor/bortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

699387

2019-11-09