Sengustavianskt spelbord

Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets början, sengustavianskt, alm, höjd ca 72, 89x43 cm

Slitage

699391

2019-11-08