Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÅLAR, NÅLFAT, TESPINDEL, SOCKERTÄNGER, KAKTÅNG, ASKFAT, 15 dlr, i form av sombrero, silver delvis sterlingsilver, 18/1900-tal, total vikt ca 977 g
Enstaka gravyr, smärre bucklor
699393
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här