Skålar nålfat sockertänger mm silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅLAR, NÅLFAT, TESPINDEL, SOCKERTÄNGER, KAKTÅNG, ASKFAT, 15 dlr, i form av sombrero, silver delvis sterlingsilver, 18/1900-tal, total vikt ca 977 g

Enstaka gravyr, smärre bucklor

699393

2019-11-07