Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUNCHMUGGAR, 12 st, silver, på fot, godronerad hänkel, invändigt samt mynningsknt med förgyllning, stämplad Johanna Gottschalk Stockholm 1970-talets början, höjd 4,5 cm, vikt 506 g
699398
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här