Punchmuggar silver

Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver
Punchmuggar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUNCHMUGGAR, 12 st, silver, på fot, godronerad hänkel, invändigt samt mynningsknt med förgyllning, stämplad Johanna Gottschalk Stockholm 1970-talets början, höjd 4,5 cm, vikt 506 g

699398

2019-11-07