Nils Kölare oljemålning

Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

NILS KÖLARE (född 1930): Komposition, signerad och daterad N.Kölare -91, olja på pannå, ca 38x46 cm

Kuntoraportti

699403

Päivämäärä:

2019-11-07