Nils Kölare oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
NILS KÖLARE (född 1930): Komposition, signerad och daterad N.Kölare -91, olja på pannå, ca 38x46 cm
Kuntoraportti
699403
Päivämäärä:
2019-11-07