Barn och dockparaplyer omkring 1900

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARN/DOCKPARAPLYER, 6 st, 1800-talets slut/tidigt 1900-tal, diameter ca 30-57 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, ett paraply saknar halva skaftet

699415

2019-11-24