Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARN/DOCKPARAPLYER, 6 st, 1800-talets slut/tidigt 1900-tal, diameter ca 30-57 cm
PROVENIENS: Stopalo
Diverse skador, ett paraply saknar halva skaftet
699415
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här