Oidentifierad konstnär stilleben

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med remmare, flaskor och citrusfrukter, signerat M.K Widakowich, sannolikt 1900-talets första kvartal, olja på duk, ca 64x84 cm

Sitter löst i ramen

699421

2019-11-09