KP Karlskrona kaffeservis

KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis
KP Karlskrona kaffeservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KP KARLSKRONA, 28 dlr, kaffeservisdelar, 1920/30-tal, porslin, med guldkant, bestående av 1 kaffekanna, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 kakfat, 12 koppar m. fat, 12 assietter

Enstaka fat med nagg, mikronagg kan förekomma, ställvis slitage på guldkant

699432

2019-11-09