Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1940/50-tal, stomme fanerad i mahogny, låsbara dörrar, inredd med 4 hyllplan samt 4 besticklådor, höjd ca 117 cm, 124x44 cm
Bruksslitage, smärre repor i lack
699436
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här