Serveringsskåp mahogny

Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1940/50-tal, stomme fanerad i mahogny, låsbara dörrar, inredd med 4 hyllplan samt 4 besticklådor, höjd ca 117 cm, 124x44 cm

Bruksslitage, smärre repor i lack

699436

2019-11-09