Karmstolar rokokostil
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme i pärlgrålackerat trä, lösa stoppade sitsar klädda i rött skinn, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
699446
Päivämäärä:
2019-11-12