Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme i pärlgrålackerat trä, lösa stoppade sitsar klädda i rött skinn, sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

699446

Päivämäärä:

2019-11-12