Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sydländsk landskap, monogramsignerad och daterad NZ 26, olja, duk på pannå, 32x40 cm
Påskrift a tergo: "Slätten vid Gagnes Sur/Mer, Sydfrankrike"
699478
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här