Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEFF KOONS (f. 1955), "Elephant", överdimensionerad undertallrik för Bernardaud, 2014, signerad i trycket och numrerad 0789 / 2500, diam 29,5 cm.
I originalförpackning
699494
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här