Jeff Koons

Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEFF KOONS (f. 1955), "Elephant", överdimensionerad undertallrik för Bernardaud, 2014, signerad i trycket och numrerad 0789 / 2500, diam 29,5 cm.

I originalförpackning

699494

2019-11-30