Björn Wiinblad Årstiderne
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BJÖRN WIINBLAD, "De fyra årstiderna", figuriner, 4 st, (Forår, Sommer, Efterår, Vinter), Danmark, fajans, vitglaserade med bemålning i blått, monogramsignerad och daterad BW -78 respektive -79, höjd ca 33-36 cm
Kuntoraportti
Nagg/avslag förekommer, 2 små lösa bitar medföljer
699498
Päivämäärä:
2019-11-07