Bestickservis silver Haga

Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga
Bestickservis silver Haga

Klubbat för:

6 800 SEK

7 000 SEK

BESTICKSERVIS, silver, "Haga", 69 delar, bestående av: 12 matskedar (21 cm), 12 bordsskedar (18,5), 12 bordsgafflar (18), 12 bordsknivar (21,5), 12 förrättsknivar (18), 2 smörknivar, serveringssked, 6 sillgafflar, stämplade Skandia Stockholm, årsmärkta omkring 1941, totalvikt exklusive knivar 1791 g

Bruksslitage

699500

2019-11-08