Utragsoffa 1800-tal

Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal
Utragsoffa 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSOFFA, furu, 1800-talets andra hälft, böljande rygg, bemålad i ljusgrått, sitthöjd ca 46 cm, locket mäter 50x88, rygghöjd 89 cm, total längd utdragen 132 cm

699504

2019-11-08