Bengt Berglund emalj

Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BERGLUND (född 1936): komposition, signerad Bengt Berglund, Gustavsberg -64, emalj, ca 33x52 cm

Bruksslitage

699509

2019-11-09