Soffa 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTDRAGSOFFA, furu, 1800-talets andra hälft, rygg och frontstycke med dekor av fleuron och krans, ben med kannelyrer, lackad furu, längd ca 181, sitthöjd ca 51
Senare vitt tyg ligger löst
699512
2019-11-08