Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSOFFA, furu, 1800-talets andra hälft, rygg och frontstycke med dekor av fleuron och krans, ben med kannelyrer, lackad furu, längd ca 181, sitthöjd ca 51

Senare vitt tyg ligger löst

699512

2019-11-08