Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTA HANSSON (1910-1994), Flickansikte, signerad Berta Hansson, numrerad 3/20, etsning, 2 x21 cm
Ej examinerad ur ram
699531
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här