Karl Örbo oljemålning
Vollendet
2019-11-11
699532
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KARL ÖRBO (1890-1958): "Måltiden", signerad K. Örbo -29, olja på duk, mått ca 66x81 cm