Spegel Nordiska kompaniet

Spegel Nordiska kompaniet
Spegel Nordiska kompaniet
Spegel Nordiska kompaniet
Spegel Nordiska kompaniet
Spegel Nordiska kompaniet
Spegel Nordiska kompaniet

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, Nordiska Kompaniet, omkring 1950/60-tal, ram i valnöt och teak, stämplad på baksida, NK Bo, mått ca 99x45

Bruksslitage

699543

2019-11-11