Klubbat för:
7 800 SEK
5 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, 1900-talets andra hälft, lösa rygg- och sittplymåer, klädsel i GP & J Bakers "Lotus", längd ca 220, sitthöjd 47 cm
Slitage, fläckar, blekt, sittdynor omklädda på ena sidan
699549
2019-11-11