Lasse Åberg
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, H.C. XXXVIII/XL, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera
Skador: Oramade i originalmapp
699557
2019-11-07