Jonas Lindvall matbord Miss Holly

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 175x100 cm

Zustandsbeschreibung

Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage, skruv till samma ben saknas

699561

2019-11-11