Jonas Lindvall matbord Miss Holly
Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 175x100 cm
Zustandsbeschreibung
Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage, skruv till samma ben saknas
699561
2019-11-11