Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, 849/2000, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera
Oramade i originalmapp
699565
2019-11-13