Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, 849/2000, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera

Oramade i originalmapp

699565

2019-11-13